U nás ako doma

SK:

Chata fínskeho štýlu sa nachádza v Tatranskom národnom parku Vysoké Tatry, priamo v areáli 27-jamkového profesionálneho golfového ihriska Black Stork, len pár metrom od odpaliska 6.jamky. Chata je vzdialená 4km od obce Tatranská Lomnica, do ktorej sa okrem auta môžete dostať aj motorovým vlakom, ktorý má zastávku vzdialenú od chaty len 600 metrov.

Chata má na poschodí priestranný apartmán s vlastnou kúpeľňou a dve spálne so spoločnou kúpeľňou. Všetky izby sú vybavené manželskou posteľou (king size), jednou prístelkou, skriňou a satelitným TV. Na prízemí je obývacia hala spojená s plne vybavenou kuchyňou a jedálenským sedením. Obývacia hala disponuje typickým fínskym mastencovým krbom, sedacou súpravou, televízorom, domácim kinom, hernou konzolou a množstvom spoločenských hier. Z obývacej haly sa dostanete priamo na priestrannú terasu s vonkajším krbom, grilom a záhradným sedením. Na prízemí je tiež vstupná predsieň, kúpeľňa, infrasauna a veľký sklad na uloženie bicyklov, lyží, golfových palíc a pod. Chata ponúka bezplatne parkovanie a bezplatné internetové Wi-Fi pripojenie.

Chata je ideálnym miestom pre aktívnych ľudí, ktorí sa okrem hrania golfu môžu venovať aj turistike, cyklistike, lyžovaniu a ďalším aktivitám spojených s pobytom v prírode. V blízkosti chaty nájdete množstvo hotelov s wellness a taktiež AQUACITY Poprad.

EN:

Luxurious Finnish style cottage is located in the National Park of High Tatras in Slovakia, directly on the 27-hole professional golf course Black Stork (just a few meters from tee #6). The cottage is situated only 4km from the small but beautiful village Tatranska Lomnica reachable by car or by train within 15 min(only 600 meters walking distance to the closest train stop).

The cottage has 2 floors. The first floor has a spacious apartment with a bathroom and two bedrooms with a shared bathroom. All rooms are equipped with a double king bed size, one extra bed, a wardrobe and a satellite TV. On the ground floor you will find a living hall with fully equipped kitchen and dining table. Living room has a typical Finnish talc fireplace, a sofa , TV, home cinema, gaming consoles and lots of board games. The living hall will take you directly to a spacious terrace with outdoor fireplace, barbecue and garden chilling sofas zone. On the ground floor you will find also an entrance hall, a bathroom, infrared sauna and a large warehouse to store bikes, skis, golf clubs etc. The cottage offers free parking and free internet Wi-Fi connection.

The area is ideal for the active people, who like not only playing golf but enjoy also various kind of outdoor activities, such as hiking, skiing, biking. The nearby hotels offer wellness or swimming pool facilities.