U nás ako doma

Nádherná chata pri lese, priamo v golfovom areáli

Chata fínskeho štýlu sa nachádza v Tatranskom národnom parku Vysoké Tatry, priamo v areáli 27-jamkového profesionálneho golfového ihriska Black Stork, len pár metrom od odpaliska 6.jamky. Chata je vzdialená 4km od obce Tatranská Lomnica, do ktorej sa okrem auta môžete dostať aj motorovým vlakom, ktorý má zastávku vzdialenú od chaty len 600 metrov.

Chata má 3 spálne, 3 kúpeľne a celkovú kapacitu 9 osôb.

Na poschodí sa nachádza priestranný apartmán s vlastnou kúpeľňou a dve spálne so spoločnou kúpeľňou. Všetky izby sú vybavené manželskou posteľou (king size), jednou prístelkou, skriňou a satelitným TV.

Na prízemí je obývacia hala spojená s plne vybavenou kuchyňou a jedálenským sedením. Obývacia hala disponuje typickým fínskym mastencovým krbom, sedacou súpravou, televízorom, domácim kinom, hernou konzolou a množstvom spoločenských hier.

Z obývacej haly sa dostanete priamo na priestrannú terasu s vonkajším krbom, grilom a záhradným sedením.

Na prízemí je tiež vstupná predsieň, kúpeľňa, infrasauna a veľký sklad na uloženie bicyklov, lyží, golfových palíc a pod.

Chata ponúka bezplatne parkovanie a internetové Wi-Fi pripojenie.

Chata je ideálnym miestom pre aktívnych ľudí, ktorí sa okrem golfu môžu venovať aj turistike, cyklistike, lyžovaniu a ďalším aktivitám spojených s pobytom v prírode. V blízkosti chaty nájdete množstvo hotelov s wellness a taktiež AQUACITY Poprad.

Severná 60, 059 52 Veľká Lomnica, Slovakia, info@chata-nikol.sk, +421 905 268 304
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!